Přihlašování k nepovinné zkoušce Matematika+ bude ukončeno 20. ledna 2017.
Registrace pro udělení souhlasu se zasláním výsledkových dokumentů z maturitní zkoušky 2017 - jaro bude maturantům, kteří se nepřihlašují ke zkoušce Matematika+, zpřístupněna nejpozději 1. února 2017.

Výsledkový portál žáka nezobrazuje maturantům výsledky, ale slouží k udělení souhlasu se zasláním výsledkových dokumentů e-mailem. Prosíme, čtěte pozorně informace uvedené zde na portálu. Výsledkový portál je rovněž pouze doplňkový nástroj pro předávání výsledků, které žákům dle maturitní vyhlášky č. 177/2009 Sb. sděluje příslušná střední škola. Děkujeme!

Úvodní stránka

Vítejte na výsledkovém portálu žáka.

Přihlašování ke zkoušce Matematika+ 2017 ZDE

Zkouška Matematika+ je určena pro žáky posledních ročníků středního vzdělávání v oborech ukončených maturitní zkouškou. Uchazeči o vykonání zkoušky se přihlašují prostřednictvím autentizačního kódu VPŽ z výpisu přihlášky k maturitní zkoušce 2017.

Přihlašování ke zkoušce Matematika+ bude možné od 2. ledna 2017 do 15. ledna 2017.

Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání není oprávněno sdělovat informace k výsledkům žáka jiným způsobem. Případné dotazy k výslednému hodnocení řešte, prosím, s ředitelem školy. Tato služba je poskytována bez záruky jakéhokoliv druhu.

Podporované programové vybavení

Portál má podporu těchto internetových prohlížečů:

  • Microsoft Internet Explorer (min. verze 8.x)
  • Mozilla Firefox
  • Google Chrome

Doporučujeme používat nejnovější verzi internetového prohlížeče.